niedziela, 30 marca 2014

dressale.com !


Macie tak czasem,że jak zobaczycie pewną rzecz, ubranie, buty to musicie je mieć? Dziś dla przykładu kilka par butów które chętnie bym widziała w mojej szafie. Nie tylko buty na obcasie muszą być eleganckie, te na płaskim również takie są! A oto przykłady :) Każda para którą tu pokazuję na polską cenę praktycznie nie przekracza 100 zł ;) Nie ma co bać się zamawiać na zagranicznych stronach, jakoś jest bardzo dobra- jak nie lepsza! a do tego cena i oryginalność  :) 

Zapraszam do oglądania! :)
Po pierwsze buty które mnie zachwyciły a dokładniej czarne niby proste a jednak mają w sobie to COŚ ! ;) Czarne pasują do wszystkiego, dodatkowo to najpraktyczniejszy kolor ;)

 1 - KLIK  ;  2 - KLIK ; 3 - KLIK ; 4 - KLIK

Kolejna propozycja obuwia to te na obcasie, dość odważne a jednak ciekawe ;)

 1 - KLIK  ;  2 - KLIK ; 3 - KLIK ; 4 - KLIK


Kolejne to buty na płaskim obcasie. Z tych widziałabym wszystkie u mnie, a szczególnie numer 3! Oryginalne a jednak piękne :)

1 - KLIK  ;  2 - KLIK ; 3 - KLIK ; 4 - KLIK


A na koniec obuwie które nie wiem jak określić :P Dość kontrowersyjny wygląd, ciekawe jak by się w takich chodziło, bo pewno trudno-BARDZO trudno, a szczególnie w ostatnich  :)

1 - KLIK  ;  2 - KLIK ; 3 - KLIK ; 4 - KLIKKtóra propozycja zestawienia butów najlepsza ? Bo moje faworyty to te czarne :)

8 komentarzy:

 1. Właśnie te kontrowersyjne bardzo mi się podobają! Kremowe na drewnianej "koturnie" są świetne. Również przypadły mi do gustu czarne szpilki :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne rzeczy <3
  http://blog017.blogspot.com/2014/03/spring-time.html

  OdpowiedzUsuń
 3. oooooh jakie piękne buty <3
  zakochałam sie!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...