wtorek, 15 listopada 2016

Dodatki - konturówki do ust, zestaw do brwi i okulary + WYNIKI KONKURSU !


Dawno takiego wpisu jak dziś nie było na blogu. Pokażę Wam kilka drobiazgów, które ostatnimi czasy dość często używam. Chodź wyglądają niepozornie – kosztowały grosze, a co chyba najważniejsze – całkiem nieźle się spisują! Zamówione były na nowo odkrytej przeze mnie stronie – TUTAJ, na której oprócz tego typu rzeczy znajdziemy też torebki, ubrania czy buty – a przesyłka okazała się DARMOWA (co bardzo mi się podoba).


Zestaw 12 konturówek - TUTAJ
Zestaw do brwi - TUTAJ 
Czarne okulary - TUTAJ

Zestaw 12 konturówek do ust.
Dostępne są - TUTAJ – Z łatwością można narysować cienką linię wokół ust. Trzymają się kilka godzin, gdy coś jemy niestety krócej. To co mi się w nim najbardziej spodobało to niska cena oraz duuuuży wybór. Nie uczulają, mają delikatną konsystencję oraz szeroką gamę kolorystyczną. Podsumowując oceniam je na 4,5 / 6 punktów :)
Zestaw do brwi.
Do kupienia jest - TUTAJ – Zdecydowanie najbardziej mi się spodobał z całej trójki. Lubię gdy brwi są podkreślone, i w takiej małej paletce znalazłam kolor (ten ciemniejszy), który idealnie pasuje u mnie. Oba cienie można mieszać. Trzymają się cały dzień, przy czym wyglądają naturalnie. Nie zsypują się z pędzelka, a on sam z jednej strony jest skośny, a z drugiej posiada lekką gąbeczkę, którą bez trudu rozmażemy początek brwi.
Czarne, klasyczne okulary.
Dostępne są - TUTAJ – cena bardzo niska, dobrze trzymają się na nosie, nie obciskają a do tego ładnie wyglądają. Ten model chyba na każdym wygląda dobrze przez co zdecydowałam się właśnie na nie. Mam już dwie pary podobnych, lecz gdy tylko nadarza się okazja kupuję kolejne.


Która z tych rzeczy zaciekawiła Was najbardziej ?

________________________________________________

6 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...